Reolink E1 3MP Super HD interiérová kamera

WiFi/adaptér

3MP SUPER HD INTERIÉROVÁ KAMERA S NOČNÍM VIDĚNÍM A OBOUSMĚRNÝM AUDIEM.

uďte vždy tam, kde potřebujete, s Reolink E1 bezpečnostní kamerou. Tento stále bdící strážce Vás informuje o každém pohybu ve Vašem domově, a to přímo na Váš chytrý telefon. S 3MP Super HD obrazem a nočním viděním do 12 metrů Vám neunikne žádný detail. Díky jednoduchému nastavení a elegantnímu designu se skvěle hodí do kteréhokoliv interiéru. 
990,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: WiFi/adaptér   Kód 6975253982783 

Reolink E1 je připravena přinést Vám klid a bezpečnost. Obousměrná komunikace Vám umožňuje reagovat na to, co se doma děje, ať už si potrpíte na klidné spaní Vašeho dítěte, nebo na to, co dělá Váš domácí mazlíček, zatímco jste pryč. Díky svému širokému zornému úhlu 355° horizontálně a 50° vertikálně, umožňuje kamera sledovat celý prostor. A pokud je něco v nepořádku? Poplašný alarm Vás okamžitě upozorní.

Vaše záznamy si můžete ukládat na SD kartě či v Reolink Cloud pro bezstarostný přístup. Kamera je také kompatibilní s Google Assistant.

Specifikace:
Interiérová kamera.
Rozlišení: 2304 x 1296 (3 MP Super HD).
2,4 GHz Wi-Fi.
Široké zorné pole: 355° a možnost náklonu 50° díky rotačnímu mechanismu.
Úhel pohledu 82° horizontálně a 43° vertikálně.
Podporuje více druhů nahrávání: nepřetržitě 24/7, při detekci pohybu, v naplánovaném časovém úseku.
Noční vidění: až 12 m.
Snadné nastavení.
Kompatibilní s Google Assistant.
Podporované OS: Windows, Mac, iOS, Android.
Možnost montáže na stěnu nebo na strop.
Detekce pohybu, osob a zvířat.
Obousměrné audio.
Podpora microSD karty: až 256 GB.

Obsah balení: kamera E1, konzole pro připevnění na stěnu/strop, napájecí adaptér, resetovací jehla, montážní šablona, značka videodohledu, návod k použití, sada šroubků.

Technické parametry

Typ připojení Wi-Fi, Rozlišení 2304 x 1296 px, Napájení Síťové, Noční vidění ano, Wi-Fi2,4 GHz, Typ zařízení interiérové, Barva bílá, Výška produktu 170 mm, Šířka produktu 92 mm, Hloubka produktu 92 mm. Hmotnost produktu 0,36 kg,