Reolink RLC-811A PoE bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

POE 4K BEZPEČNOSTNÍ KAMERA S OPTICKÝM ZOOMEM A UMĚLOU INTELIGENCÍ.

4K UHD - zrcadlí váš svět. Zcela futuristická 4K Ultra HD kamera. Tato 4K (8MP) IP kamera RLC-811A se může pochlubit rozlišením pixelů 3840 x 2160 a poskytuje tak nejvyšší kvalitu snímků. Více než jen zachycení obrázků – RLC-811A odráží realitu.
Díky zabudovanému mikrofonu a obousměrnému audiu je možno zaznamenávat a ukládat zvukové záznamy.
Tato bullet PoE kamera je vybavena motorizovanými multifokálními čočkami umožňujícími pětinásobný optický ZOOM - to znamená nulovou ztrátu rozlišení obrazu i při největším přiblížení. 
3 380,00 Kč 3 980,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6972489772867 

RLC-811A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.
Proniknete temnotou.
Tma nemá nejmenší šanci tuto 4K CCTV kameru oslepit. Díky 18-ti výkonným infračerveným LED diodám a vylepšené technologii 3D-DNR, dokáže kamera i v noci zachytit každý pohyb potenciálních zlodějů nebo např. zvířat, skákajících přes Váš plot – to vše živě, čistě a nehlučně.
- 18ks infračervených LED diod.
- 30 metrů dosah.

Nepřetržité nahrávání a ochrana
Po přidání do kamerového systému Reolink, může IP kamera RLC-811A nahrávat nejen pohybové záznamy, ale i každou minutu toho, co se stalo ve vašem domě nebo firmě. Nikdy vám nic neunikne.
Zónování (motion zone) = a vytvoříte specifické zóny detekce pohybu.
S touto kamerou si můžete sami nastavit citlivost detekce pohybu a také přesně vytyčit prostor, který má kamera zabírat. Pokud si tedy Váš soused nepřeje, aby zorný úhel kamer zasahoval na jeho zahradu, není problém. RLC-811A si nebude sousedovic zahrady všímat.
RLC-811A bezpečnostní kamera 4K 8MP dokáže detekovat pohyb a okamžitě vás upozornit prostřednictvím oznámení push, upozornění e-mailem nebo zvuky bzučáku. Můžete přizpůsobit všechny druhy upozornění, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Ukládání událostí na kartu Micro SD (volitelné).

Kamera je dodávána se slotem pro paměťovou kartu, kdy můžete vložit kartu Micro SD (až 256 GB), abyste si mohli užít následující funkce:
- Možnost filtrování přehrání pouze událostí, kdy byl zjištěn pohyb člověka či automobilu
- Vylepšené IR noční vidění
- Kamera může fungovat samostatně (stand-alone) bez nutnosti připojení k síťové jednotce.

- Obousměrné audio umožňuje nahrávání zvuku.
- Časosběrná funkce – TIME LAPSE.
- Nahrávání a ukládání videí spouštěné pohybem.
- Přehrávání veškeré zaznamenané historie.
- Kamera nevyžadujte žádné předplatné.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 3840 x 2160 px, Odolnost IP67, Napájení PoE. Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 137 mm, Šířka produktu 117 mm, Hloubka produktu 287 mm, Hmotnost produktu 1,03 kg.