Systém Jablotron, který je už přes 30 let na trhu, znamená chytré řešení pro zabezpečení a ochranu nemovitého majetku -  Vašeho domova, firmy nebo provozovny.

Jako jedni z prvních montážních firem nabízíme JABLOTRON Mercury, jedná se o profesionální IP zabezpečovací systém určený k ochraně rodinných domů, menších obchodů, kanceláří a firem.

Systém s intuitivním ovládáním, který vás ochrání před vloupáním i živly.

Dohromady jsme sehraný tým. - Jablotron alarms a.s. se stará o vývoj a výrobu inovativních produktů, a my jako partneři o jejich odbornou montáž. K dispozici jsou nám pravidelná odborná školení, nonstop technická podpora a další zajímavé benefity, které Vám rádi předáme.

Více informací o produktu Jablotron Mercury naleznete ZDE

JABLOTRON Mercury obsahuje širokou škálu volitelných komponentů a příslušenství, které přinášejí moderní řešení pro zajištění bezpečí domácností i malých firem.

Pro návrh řešení a zaměření objektu prosím vyplňte náš formulář níže a my se Vám obratem ozveme zpět. Na základě společné domluvy Vás navštívíme a zdarma  s Vámi zkonzultujeme Vaše požadavky a zaměříme Váš objekt.
Poté pro Vás připravíme ideální individuální nabídku Alarm systému Jablotron Mercury.

Náš odborně zaškolený technik

Náš odborně zaškolený technik


Výběr z používaných komponentů Alarmu Jablotron

Montáže a instalace alarmů Jablotron bez nároku na příplatek za dopravu provádíme v lokalitách Poděbrady, Praha Východ, Benešov, Nymburk, Kolín, Mělník a Mladá Boleslav.

Objednejte si Alarm Jablotron

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
přímá linka: 774 074 366