IP kamerové systémy na klíč

Provádíme profesionální instalace a montáže IP kamerových systémů v lokalitách Poděbrady, Praha Východ, Benešov, Nymburk, Kolín, Mělník a Mladá Boleslav

Zabezpečení nemovitosti - Vašeho domu, dílny, provozovny nebo veřejné budovy v podobě IP kamerového systému je dnes už cenově dostupné pro každého. Proto bychom Vám rádi nabídli profesionální instalaci a dlouhodobý servis s tříletou zárukou na technologii, materiál a naši práci.

Námi instalovaný kamerový systém vždy obsahuje síťové nahrávací zařízení - NVR.
Jde o video síťový rekordér pro záznam z 1 až 128 IP kamer v reálném čase 24/7 nepřetržitého nahrávání nebo dle požadovaného harmonogramu.
Pomocí tohoto síťového videorekordéru navrženého pro každý IP kamerový systém zvlášť a za pomoci námi instalovaných IP kamer mohou uživatelé snadno dohlížet a nepřímo tak chránit svůj majetek nebo příslušné prostory.

Záznamy z Instalovaných IP kamer jsou tak přímo nahrávány do NVR bez nutnosti provozu či asistence dalšího počítače nebo serveru.

Samozřejmostí IP kamerového systému od nás je vyvolání poplachu/zaslání notifikace v případě ztráty videosignálu nebo vyvolání poplachu/zaslání notifikace v případě zlomyslného zastínění celého pohledu kamery nebo její části.

Celý námi instalovaný kamerový systém máte možnost vždy ovládat odkudkoliv po světě pomocí aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android bez příplatku a bez nutnosti dalšího dokupování licence.
A to i v případě že nemáte od poskytovatele internetu v místě nainstalovaných IP kamer veřejnou IP adresu!

↑Dále dodáváme a instalujeme Vjezdové IP kamery pro trvalý venkovní vjezdový provoz s rozpoznáváním Registračních Značek vozidel, určené zvláště pro automatizaci evidence pohybu vozidel a otevírání vjezdových bran na základě rozpoznání RZ.
Tyto kamery mohou pracovat například jako automaty pro ovládání vjezdové brány dle rozpoznaných RZ, současně ale může být součástí IP kam. systému a zaznamenávat video do NVR.

IP kamery námi dodané a instalované zpravidla mívají tyto vlastnosti:

 • Pokročilou detekci osob a vozidel
 • Automatické přepínání do nočního režimu
 • Široké zorné pole i s motorizovaným objektivem
 • Detekci pohybu
 • Možnost venkovního umístění díky voděodolnosti a odolnosti proti nepříznivým vlivům počasí dle certifikace IP67
 • Síťový LAN, video HDMI, VGA a mobilní přístup pomocí aplikace
 • Integrovaný mikrofon
 • Eliminaci falešných poplachů od pohybů stromů ve větru, děště, sněžení nebo pohybů zvířat
 • Neviditelný infračervený přísvit pro noční vidění s dosahem až 60 metrů (běžně minimálně 30 metrů)
 • Automatické řízení zisku a jasu a chytrou funkcí zaostřování v přímém protisvětlu

Orientační ceny a postup

Máte li zájem o náš kamerový systém, neváhejte vyplnit formulář umístěný níže pod tímto článkem nebo na stránce kontakt
My Vám obratem zašleme orientační cenovou nabídku a telefonicky se s Vámi spojíme

Rádi s Vámi vyřídíme Vaši poptávku okamžitě na přímé lince +420 774 074 366.

Po vzájemné domluvě Vás rádi navštívíme na zaměření objektu a společnou konzultaci.

První návštěva je bezplatná, na jejímž základě na místě určíme přesnou cenu celého kamerového sytému na míru, doladíme prostupy kabeláže, zorné pole jednotlivých kamer a další detaily.
Až poté přejdeme k instalaci a montáži vašeho kamerového systému.

Instalaci a montáž kamerového systému obvykle realizujeme do dvou týdnů od obdržení Vaší poptávky.

Často hledanou otázkou bývá, kolik stojí kamerový systém na rodinný dům:
Orientační cena technologie IP kamerového systému CCTV se 2mi až 4mi kamerami se obvykle pohybuje mezi 4500 - 22 000 Kč.

Cena technologie IP kamerového systému je závislá na kompletní dodávce zařízení (Náhradní zdroj UPS pro případ výpadku el. energie, rozvodné skříni, počtu instalačních konzolí, délce elektrických rozvodů, dodání switchů a podobně.)

Orientační cena práce - montáže a instalace IP kamerového systému se 2mi až 4mi kamerami se obvykle pohybuje mezi 4 000 - 18 000 Kč.

Cena montáže a instalace vždy zahrnuje zaškolení personálu / domácnosti s IP kamerovým systémem a vzdáleným přístupem s  aplikací.

V neposlední řadě se klienti ptají, jaké informace po mně bude montážní firma chtít, před zhotovením kalkulace mého kamerového systému? 
Půjde o informace, kde budou IP kamery umístěny, kudy budou vedeny kabely k jednotlivým kamerám a kde se bude nacházet "centrála" - tedy montážní ochranná skříň, do které bude přivedena veškerá kabeláž a odkud budou kamery i napájeny. Do této ochranné skříně se zpravidla umisťuje i NVR (nahrávací jednotka s úložištěm), popřípadě switch, náhradní napájecí zdroj atd.
Rádi Vás ale navštívíme a před zpracováním konkrétní kalkulace Váš objekt zaměříme a zkonzultujeme s Vámi Vaše požadavky zdarma.   


Vždy zdarma navrhujeme kamerový systém na míru.

Na naši práci a veškerou technologii poskytujeme záruku 3 roky. Dlouhodobý servis kamerového systému je samozřejmostí i po skončení záruční lhůty.

Zaškolení personálu nebo členů domácnosti s kamerovým systémem a aplikacemi pro smartphony iOS nebo Android je vždy v ceně naší montáže a instalace.

Máte-li starší Analogové kamerové systémy AHD, TVI, CVI, tak není problém nechat si jej servisovat naší firmou nebo zajistit si u nás přechod na modernější HDCVI.

Instalaci kamerových systémů bez nároku na příplatek za dopravu provádíme v okresech Praha Východ, Benešov, Nymburk, Kolín, Mělník a Mladá Boleslav. V ostatních lokalitách 8,50 Kč/km.

Co znamená označení CCTV? Jde o uzavřený televizní okruh, obsahující zdroj, přenosové trasy, nahrávací zařízení (hardwarové a softwarové vybavení) a kamery pevné či otočné. Celý CCTV okruh můžeme dovybavit o monitorovací zařízení, další disková pole, audio zařízení, polohovací a ovládací prvky, variabilní funkce a další.

Objednejte si u nás kalkulaci kamerového systému

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo nám napište email nebo volejte na přímou linku +420 774 074 366

Jak připojit POE kameru bez aktivního POE NVR nebo switche po LAN kabelu?

Značná část klientů nás žádá o připojení pouze 1 nebo 2 kusů kamer na svůj dům nebo jiný objekt, V tomto případě je pro tyto klienty krajně nevýhodné pořizovat si NVR (nahrávací jednotku), když zvolená kamera disponuje slotem pro MikroSD kartu a je tedy samostatná i co se týče záznamu.

Vždy se snažíme o absenci napájecího kabelu a instalujeme IP kamery pouze po jednom vodiči, po kterým je kamera jak napájena, tak jsou přenášena její data. 

Bývá ale problém v tom, že IP kamery mají možnost napájení přes LAN pouze přes aktivní POE port, kterým disponuje NVR nebo drahý aktivní POE panel, chceme li tomuto předejít, použijeme u výstupu napětí z 12V trafa POE injektor, který nám smísí data a napětí do jednoho LAN portu. Po objektu následně nataháme LAN UTP nebo FTP síťový kabel a na konci trasy u kamery použijeme tzv POE splitter, který nám opět oddělí data od napětí. Zde umístíme splitter a spoje do patice (instalační krabice), kde se napájení i data spojí s kamerou. Touto metodou Vám ušetříme značné náklady za instalaci a montáž v případě instalace jedné pouhé kamery.

Níže uvádíme doporučené, nejmodernější, vysokorozlišné IP kamery a nahrávací zařízení pro střežení Vaší domácnosti, provozovny, obchodu nebo veřejné budovy, které instalujeme:


Kamera s umělou inteligencí a rozlišením 5MP vnitřní / vnější IP kamera Reolink RLC-520A
cena: 1470 Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery 


4K Ultra HD 8MP rozlišení,  bezpečnostní kamera s rozpoznáním člověka a automobilu vjezdová / vstupní IP kamera Reolink RLC-810A
cena: 1880 Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery


4K Ultra HD 8MP rozlišení, smart bezpečnostní kamera s duálním objektivem vjezdová / vstupní IP kamera Reolink RLC-81MA
cena: 2680Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery


4K Ultra HD 8MP rozlišení, motorizovaná bezpečnostní kamera s umělou inteligencí a funkcí auto tracking Reolink E1 Outdoor PoE
cena: 2730 Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery


4K Ultra HD 8MP rozlišení, panoramatická 180° bezpečnostní kamera s DUÁLNÍMI ČOČKAMI A VESTAVĚNÝMI SVĚTLOMETY Reolink Duo Floodlight PoE
cena: 4030 Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery


PoE napájecí NVR 8 kanálový síťový videorekordér s 2TB vestavěným HDD, do 8MP
Reolink RLN8-410-2T
cena: 6150 Kč
Plně funkční aplikace do Vašeho smartphonu s iOS nebo Android je v ceně NVR


Vybrané kvalitní, nejmodernější IP kamery a nahrávací zařízení pro střežení Vaší domácnosti, provozovny, obchodu, které instalujeme:


Kvalitní 4MP vjezdová / vstupní IP kamera HiLook IPC-B140HA
cena: 1790 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery

Kvalitní 4MP vnitřní / vnější IP kamera HiLook IPC-D140HA
cena: 1890 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery

Záznamové zařízení do 4MP HiLook NVR-104HD/4P(C)
cena: 2660 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně NVR

Kvalitní 4MP vnitřní / venkovní motorizovaná IP kamera HiLook IPC-T640HA-Z
cena: 3190 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery

Vybrané profesionální, špičkové IP kamery a nahrávací zařízení pro střežení Vaší domácnosti, provozovny, obchodu nebo veřejné budovy, které instalujeme:


Špičková 4MP vnitřní / venkovní IP kamera Hikvision DS-2CD2143G2-IS bílá nebo černá,
cena 4370 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery 


Špičková 4MP vjezdová / vstupní IP kamera Hikvision DS-2CD2T46G2-4I(C) bílá nebo černá, cena 5570 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery 


Inteligentní záznamové zařízení, do 12MP
Hikvision DS-7604NXI-K1/4P, cena 5600 Kč
Plně funkční aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně NVR


Pro náročné střežení domácností, provozoven, obchodů nebo veřejných budov dodáváme záložní zdroje UPS, cena 2000 Kč


Vybrané nenáročné IP kamery pro střežení Vaší domácnosti nebo provozovny, které instalujeme:


IMOU Cruiser2 5MP

 • 2225 Kč bez DPH
 • rozlišení 2880 x 1620 px
 • odolná vůči povětrnostním vlivům
 • otočný motorizovaný objektiv hor. 0-340°, ver. 0-90°
 • WiFi 6 nebo kabel. připojení
 • vestavěný mikrofon, reproduktor a siréna
 • detekce pohybu, člověka a vozidel
 • noční vidění
 • ovládání přes mobilní aplikaci a NVR
 • Aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery *

IMOU Bullet Pro 3MP

 • 1300 Kč bez DPH
 • rozlišení 2304 x 1296 px
 • odolná vůči povětrnostním vlivům
 • ideální do vjezdového prostoru
 • WiFi nebo kabel. připojení
 • vestavěný mikrofon
 • detekce vozidel, pohybu a člověka
 • noční vidění
 • ovládání přes mobilní aplikaci a NVR
 • Aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery *

IMOU Cell 2

 • 2301 Kč bez DPH kamera
 • 576,- Kč bez DPH solární panel
 • rozlišení 2560 x 1440 px
 • odolná vůči povětrnostním vlivům
 • 100% bezdrátová s integrovanou nabíjecí baterií
 • WiFi připojení
 • vestavěný mikrofon, reproduktor a siréna
 • detekce PIR a lidská detekce, vestavěný reflektor
 • ovládání přes mobilní aplikaci a NVR
 • Aplikace ve Vašem smartphonu s iOS nebo Android je v ceně kamery *

*Aplikace pro smartphony iOS a Android u kamer značky IMOU je sice pro (až) 6 uživatelů zdarma na celý kamerový systém, ale vylepšená detekce pomocí AI (umělé inteligence) je pouze s příplatkem za službu Imou Protect, který začíná na 0.08$ za den. Aplikace funguje bezplatně v celku dobře, ale jsou občasně vyvolávány falešné poplachy (prach, déšť, sníh, pohyb stromů a listí).


Akce pro domácnosti
IP kamer bez kabelů

Instalce domácího kamerového systému ve výhodné nabídce.
Cena je platná pouze v bezdrátovém řešení!

CCTV sestava nahrávacího zařízení se 4mi kusy WiFi IP kamer, můžete v této nabídce získat s instalací a zaškolení obsluhy již za 11 990,- Kč.

Jistě Vás zaujme 1 TeraBytový HDD disk v nahrávacím zařízení, správa přes aplikaci a webové rozhraní.
Kamery obsažené v tomto setu disponují nočním viděním, vestavěným mikrofonem a reproduktorem, detektorem pohybu a nepřetržitým nahráváním.

Tuto perfektní aktivní ochranu svého nemovitého majetku, můžete mít nyní v tuto chvíli a to včetně montáže a zaškolení domácnosti za 11 990,- Kč. 

Záruka 3 roky na technologii a instalaci je samozřejmostí.