Akční set 4 kamer (venkovní nebo vnitřní použití) bez kabelů + 24/7 nahrávací zařízení + základní montáž, instalace a zaškolení obsluhy za akční cenu 11990Cena je platná pouze v bezdrátovém řešení!

IMOU Wireless CCTV Kit - Pro

Bezdrátovou CCTV sadu montujeme ve vzdáleném prostoru přes UTP/FTP kabel pro absolutně bez-výpadkové spojení. 

Tento kamerový systém dodáváme s nahrávacím zařízením s vestavěným 1TB HDD v ceně.

IP kamery v této sadě přinášejí živé sledování ve 2MP (1920 x 1080) rozlišení. Nabízí barevný obraz i v noci. Podporuje nejnovější kompresi H.265, díky které se sníží nároky na přenos dat a úložiště až o 50%.

Záznam může být uložen a být dostupný na SD kartě, NVR HDD nebo cloudovém úložišti.

Uživatelsky přívětivé rozhraní mobilní aplikace pro platformy Android a iOS zprostředkuje uživatelům živý náhled, přehrávání záznamu, pohodlnou vzdálenou správu a ovládaní kamery.

V mobilní aplikaci můžete sledovat a používat v reálném čase nainstalované kamery odkudkoliv i v případě, že nemáte od poskytovatele internetu veřejnou IP adresu.

.

Čistý obraz při úplné tmě na vzdálenost až 30 metrů díky vestavěnému infračervenému zářiči.

Disponuje 4mi režimy nočního zobrazení.

Výkonná technologie zpracování obrazu nalezne rychle osoby na scéně a okamžitě zašle notifikaci do Vašeho chytrého telefonu. Umožní Vám sledovat, co se děje a odfiltruje většinu falešených alarmů.

Citlivý vestavěný mikrofon umožní zachycení zvuku. Reproduktor a mikrofon umožní oboustrannou komunikaci i ve správě přes aplikaci (možné využití i pro povely Vašemu mazlíčkovi nebo komunikace s účastníky domácnosti) . Vestavěná siréna, která je zabudována v každé z kamer v kombinaci se dvěma reflektory odstraší případné narušitele. 

Díky možnost zasílání alarmových notifikací při detekci pohybu máte odkudkoliv maximální přehled o tom, co se před kamerou děje. 

Nahrávací zařízení: IMOU NVR1104HS-W-S2: IP Camera Input: 4 Channels; H.265/H.264 Video Compression, Wired Max. Input: 40Mbps, Wireless Max. Input: 16Mbps, 2 x Port USB 2,0; 1 x SATA 2,0 (up to 8TB), V akčním setu dodáváme s nainstalovaným 1TB HDD, Video compression up to 25 fps frame rate, Automatic parring, Camera Repeater, 1x RJ45 Port, 1x HDMI, 1x VGA


Skrze Cloudovou službu máte přístup k záznamu odkudkoliv, kde jste připojeni k internetu. Můžete nahrávat denní záznamy na cloud a přehrávat je kdekoliv a kdykoliv. 

Vestavěný hotspot umožní přehrávání záznamu či živého náhledu z kamery i v situaci, kdy není dostupná konektivita do sítě internet

Certifikace IP67 umožňuje použití kamery v různých prostředích.

IP kamery: IMOU Bullet 2
Spotřeba energie ≤ 5,1W
Pracovní prostředí: -30°C ~ +60°C, méně než 95% vzdušné vlhkosti
1/2,8" 2MP progressive CMOS
Full HD rozlišení 1920 x 1080
Přísvit 30m
Zorné pole: 102° H, 54° V (2,8mm)
Komprese videa: H.265/H.264
Až 25/30 fps
16x digitální zoom
Vestavěný mikrofon a reproduktor v každé kameře


Objednávejte přes formulář níže nebo emailem info@km-network.cz nebo telefonicky na přímé lince 774 074 366. Kapacita naskladněných sad je omezená.

Cena 11990,- za tuto kamerovou sadu je včetně základní bezkabelové montáže a instalace a zaškolení obsluhy/domácnosti.

Na kamerový systém a montáž poskytujeme tříletou záruční lhůtu.

Instalaci kamerových systémů bez nároku na příplatek za dopravu provádíme v okresech Praha Východ, Benešov, Nymburk, Kolín, Mělník a Mladá Boleslav. V ostatních lokalitách 8,50 Kč/km.

Naše prodejní cena za tuto kamerovou sadu bez montáže, instalace a zaškolení je 7790,- Kč (Neobsahuje HDD v NVR).

Nezávislá Objednávka kamerového setu za 11990,- Kč

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
přímá linka: 774 074 366