Reolink Duo 2 WiFi 4K SMART kamera s duálními čočkami a umělou inteligencí

WiFi/adaptér

4K SMART WIFI KAMERA S DUÁLNÍMI ČOČKAMI A UMĚLOU INTELIGENCÍ, DUAL BAND 2.4/5 GHZ, 8X SPOTLIGHT SVĚTLO, BAREVNÉ NOČNÍ VIDĚNÍ, 180° ZORNÝ ÚHEL.

DUO 2 WIFI
4K SMART WIFI kamera s duálními čočkami a umělou inteligencí.Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
180° zorný úhel, naprosto revoluční.
Dual band 2.4 / 5 Ghz.
Rozlišení 4608 x1728 (8.0 Megapixels).
8 x spotlight světel.
Barevné noční vidění.
IP66 vodotěsná.

Obousměrné audio. 

3 700,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: WiFi/adaptér   Kód 6975253980857 

Duální čočky pro větší zabezpečení domácnosti
Tato nová kamera je tak výrazně odlišná od ostatních kamer na trhu díky svým duálním čočkám, které monitorují mnohem větší plochu. Umožňuje vám používat panoramatický 180° široký pozorovacího úhel a vytváří jen velmi nízké zkreslení.

Umělá inteligence
DUO 2 WIFI je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.

Neuvěřitelné noční vidění – až 30 metrů
24ks infračervených LED diod umožňují super noční vidění na velké vzdálenosti – až 30 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují.
Navíc Vám tmu ozáří 8 spotlight světel o svítivosti 560 Lumenů.

Detekce pohybu – nejchytřejší způsob, jaký kdy byl pro výstrahy vynalezen
Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera DUO 2 WIFI vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na micro SD kartě nebo v REOLINK aplikaci.

E-mail
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

Aplikace
Zasílání oznámení na mobilní zařízení.

Micro SD karta
Podpora 256 GB micro SD karty pro ukládání pohybových událostí.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře DUO WIFI k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:
1. bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení
2. bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled

Venkovní sledovací kamera DUO 2 WIFI funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, a to díky IP certifikaci IP66.
Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7.
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Bezplatná aktualizace firmwaru – snadná, rychlá a flexibilní.

Získat aktualizaci Reolink firmwaru pro bezpečnostní kamery IP je velmi snadné – stáhněte si firmware na stránce s firmwarem a aktualizujte firmware v klientském softwaru. Vše je zdarma!

Proces vydání a aktualizace firmwaru je také flexibilní a rychlý.

Technické parametry:
Typ připojení Wi-Fi, Rozlišení 4608 x 1728 px,, Odolnost IP66, Napájení Síťové, Noční vidění ano, Wi-Fi2,4 GHz, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 142 mm, Šířka produktu 156 mm, Hloubka produktu 259 mm, Hmotnost produktu 1,23 kg.