Reolink Duo Floodlight PoE bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

4K 180° POE BEZPEČNOSTNÍ KAMERA S DUÁLNÍMI ČOČKAMI A VESTAVĚNÝMI SVĚTLOMETY.
Tato kamera je dodávána se dvěma světlomety (15W, 1800 lumenů, 4200K), které poskytují ultra jasný pohled na to, co se děje. Jakmile jsou detekování lidé či vozidla, světlomety se automaticky zapnou. Můžete také vybrat i jiné režimy aktivace světel, nebo naplánovat vypínání a zapínání světel v určitou dobu.
Tato kamera se vyznačuje rozlišením 4K Ultra HD proto si tak můžete prohlížet snímky a videa v křišťálově čisté kvalitě.  

4 030,00 Kč 4 290,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6975253982844 

Inteligentní detekce pohybu a obousměrný zvuk
Reolink Duo Floodlight PoE dokáže nejen detekovat pohybující se osoby a vozidla, ale také pomocí reflektorů a sirény zastrašit vetřelce. Vestavěný mikrofon a reproduktor vám také umožní komunikovat s rodinou, přáteli, návštěvou, chůvou či zvířaty. Můžete také slovně varovat nezvané hosty, a to i když jste tisíce kilometrů daleko!

Snadná instalace, dokonce i pro začátečníky!
Díky technologii PoE využívá tato IP kamera k napájení a přenosu dat pouze jeden síťový kabel. Získejte stabilní připojení bez složitého zapojování.

Duální čočky pro větší zabezpečení domácnosti
Tato kamera je tak výrazně odlišná od ostatních kamer na trhu díky svým duálním čočkám, které monitorují mnohem větší plochu. Umožňuje vám používat 180° široký pozorovací úhel a vytváří jen velmi nízké zkreslení.

Detekce pohybu – nejchytřejší způsob, jaký kdy byl pro výstrahy vynalezen. Kdykoli je
zjištěno nebezpečí, kamera Duo Floodlight PoE vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na micro SD kartě o velikosti až 256 GB nebo v REOLINK aplikaci

•E-mail
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

•Aplikace
Zasílání oznámení na mobilní zařízení.

•Micro SD karta
Podpora až 256 GB micro SD karty pro ukládání pohybových událostí.

Barevné noční vidění s vestavěnými světlomety
Jasný a čistý obraz dokonce i v noci! Dva výkonné reflektory dokážou osvětlit větší plochu a pomáhají tak zajistit úžasné barevné noční vidění.

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled
Venkovní sledovací kamera Duo Floodlight PoE funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, a to díky IP certifikaci IP66.

Zážitek díky časosběru
Díky funkci časosběrného snímání vám Reolink Duo Floodlight PoE umožní zachytit dynamické procesy, jako je proces výstavby, růst květin či západ slunce ve zrychlených videích.
*Poznámka: Tato funkce není dostupná, když je kamera připojena k NVR.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře Duo Floodlight PoE k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:
1.bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení
2.bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Specifikace:
Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
180° zorný úhel, naprosto revoluční.
Napájení přes Ethernet.
Rozlišení 4608x1728 (8.0 Megapixels).
2x světlomety (15 W, 1800 lumenů, 4200K).
Infračervené noční vidění – až 30 metrů (LED: 14 ks/20mil/850nm).
Barevné noční vidění (světlomety: 40 ks SMD LED/15 W/ 4200K/1800 lumenů).
IP66 vodotěsná.
Obousměrné audio.
Video formát: H.265.
Podpora Micro SD karty až 256 GB (není součástí balení).
Kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa.

Obsah balení: kamera Reolink Duo Floodlight PoE,1 m ethernetový kabel, návod k použití, sada s vruty, značka videodohledu, montážní podložka, montážní šablona.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 4608 x 1728 px, Odolnost IP66, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 243 mm, Šířka produktu 151 mm, Hloubka produktu 210 mm, Hmotnost produktu 1,25 kg.