Reolink E1 Outdoor PoE PTZ bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

POE 4 K 8MP PTZ BEZPEČNOSTNÍ KAMERA S UMĚLOU INTELIGENCÍ A FUNKCÍ AUTO TRACKING.
Rozlišení 8MP (3840 x 2160).
•Power over Ethernet.
•Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
•3 x optický zoom.
•Auto tracking PTZ funkce.
•Obousměrné audio.
•IP64 vodotěsná.
•Infračervené noční vidění – až 12 m.
•Barevné noční vidění.
•Plug&Play.
•Video formát: H.265.
•Podpora Micro SD karty až 256 GB.  

3 049,00 Kč 3 709,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6975253980796 

Inteligentní detekce pohybu
Vaše kamera E1 Outdoor PoE Vás upozorní pouze na to, co je důležité. Dokáže rozlišit osoby/vozidla/domácí mazlíčky od ostatních předmětů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.
* V současné době je detekce domácích zvířat ve fázi beta testování a dokáže rozpoznat pouze kočky a psy.
Obousměrné audio
Reolink E1 Outdoor PoE má vestavěný mikrofon i reproduktor. Můžete jednoduše komunikovat například s poslíčkem ohledně doručení Vašeho balíku či slovně varovat nezvané hosty, a to i když jste tisíce kilometrů daleko.

Dvojité varování
Pokud je detekována podezřelá osoba či vozidlo, bude automaticky spuštěno varování pomocí světla a sirény k vystrašení tohoto nezvaného hosta.

4K 8MP rozlišení
Tato kamera poskytuje výjimečně ostré snímky a videa. Buďte lépe informováni o tom, co se na vašem pozemku děje díky těžko viditelným detailům zachyceným kamerou.

Noční vidění
I po setmění budete s touto kamerou v bezpečí. Kamera E1 Outdoor PoE má tři noční režimy: černobílý, barevný a inteligentní (aktivovaný pohybem). V inteligentním režimu jsou při zaznamenaném pohybu automaticky spuštěny reflektory, které vystraší podezřelé návštěvníky.

3x optický zoom – více ostrých detailů
Tato kamera s varifokálním objektivem podporuje 3x optický zoom. Přibližte si vzdálené objekty jako například poznávací značky bez toho, aniž by byla ztracena kvalita obrazu.

Časosběrná videa
Dlouhodobé události, jako je východ slunce a rozkvět květin, jsou zábavné, ale není snadné je pozorovat. E1 Outdoor PoE s časovým odstupem umožňuje rychleji a snadněji ocenit úžasný proces takových událostí během několika minut.
*Tato funkce není kompatibilní, pokud je kamera připojená k NVR.

Okamžitá upozornění
Jakmile je zjištěno nebezpečí, kamera Vás okamžitě upozorní, a to pomocí:

•E-mailu

Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

•Aplikace

Zasílání oznámení PUSH na mobilní zařízení.

Živě a odkudkoli
Zkontrolujte si, co se děje u Vás doma či na zahradě ať už jste kdekoli.

Jednodušší a snadnější způsob instalace
Funkce Power over Ethernet (PoE) pomáhá přenášet videa a napájení pomocí jediného síťového kabelu. Ve srovnání s tradičními bezpečnostními kamerami, které nejsou standardem PoE, kamera E1 Outdoor PoE snižuje počet vodičů a má větší flexibilitu při instalaci, což vyhovuje nadšencům a kutilům. Méně kabeláže, nižší náklady, více pohodlí.
Více možností nahrávání a ukládání vašich videí
Tato chytrá IP kamera podporuje pohybem spouštěné, plánované nebo nepřetržité nahrávání 24/7. Všechna videa lze uložit na micro SD kartu, Reolink NVR nebo FTP server. Vyberte si způsob, který se vám líbí, a užijte si přizpůsobené zabezpečení.

Micro SD karta
Podporuje až 256 GB micro SD kartu (není součástí balení).

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře E1 Outdoor PoE k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:

1.bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
2.bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

ZONING
Můžete také přizpůsobit konkrétní pohybové zóny (ZONING) nebo citlivost detekce tak, aby bylo možné býti upozorňován přesně tak, jak chcete.

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled
Venkovní sledovací kamera E1 Outdoor PoE funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, jako je horko, vlhkost a chlad, a to díky certifikaci IP64. V interiéru i exteriéru podává dobrý výkon pro celoroční ochranu.

Kameru můžete ovládat i hlasem, a to pomocí Google Assistant.

Obsah balení:
Kamera Reolink E1 Outdoor PoE.
Bezpečnostní držák.
Sada s vruty.
1 m ethernetový kabel.
Montážní šablona.
Návod k použití.
Značka videodohledu.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 3840 x 2160 px, Odolnost IP64, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Výška produktu 118 mm, Šířka produktu 85 mm, Hloubka produktu 85 mm, Hmotnost produktu 0,395 kg.