Reolink RLC-520A PoE kamera s umělou inteligencí a rozlišením 5MP

Poe/kabelová

Tato 5MP IP kamera RLC-520A se může pochlubit rozlišením pixelů 2560 x 1920 a poskytuje tak vysokou kvalitu snímků. Více než jen zachycení obrázků – RLC-520A odráží realitu.

RLC-520A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.

1 470,00 Kč 1 479,00 Kč

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6972489771365 

Proniknete temnotou
Tma nemá nejmenší šanci tuto CCTV kameru oslepit. Díky 18-ti výkonným infračerveným LED diodám a vylepšené technologii 3D-DNR, dokáže kamera i v noci zachytit každý pohyb potenciálních zlodějů nebo např. zvířat, skákajících přes Váš plot – to vše živě, čistě a nehlučně.
- 18ks infračervených LED diod.
- 30 metrů dosah. 

Nepřetržité nahrávání a ochrana
Po přidání do kamerového systému Reolink, může IP kamera RLC-520A nahrávat nejen pohybové záznamy, ale i každou minutu toho, co se stalo ve vašem domě nebo firmě. Nikdy vám nic neunikne. Zónování (motion zone) = tvorba specifické zóny detekce pohybu
S touto kamerou si můžete sami nastavit citlivost detekce pohybu a také přesně vytyčit prostor, který má kamera zabírat. Pokud si tedy Váš soused nepřeje, aby zorný úhel kamer zasahoval na jeho zahradu, není problém. RLC-520A si nebude sousedovic zahrady všímat. Zařízeno.

Upozornění
RLC-820A bezpečnostní kamera 4K 8MP dokáže detekovat pohyb a okamžitě vás upozornit prostřednictvím oznámení push, upozornění e-mailem nebo zvuky bzučáku. Můžete přizpůsobit všechny druhy upozornění, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Ukládání událostí na kartu Micro SD (volitelné).Kamera je dodávána se slotem pro paměťovou kartu, kdy můžete vložit kartu Micro SD (až 256 GB), abyste si mohli užít následující funkce:
- Možnost filtrování přehrání pouze událostí, kdy byl zjištěn pohyb člověka či automobilu.
- Vylepšené IR noční vidění.
- Kamera může fungovat samostatně (stand-alone) bez nutnosti připojení k síťové jednotce.
- Časosběrná funkce – TIME LAPSE.
- Nahrávání a ukládání videí spouštěné pohybem.
- Přehrávání veškeré dcv historie.
- Kamera nevyžadujte žádné předplatné.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 2560 x 1920 px, Odolnost IP66, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 137 mm, Šířka produktu 137 mm, Hloubka produktu 137 mm, Hmotnost produktu0,58 kg,