Reolink RLC-81MA 4K Smart PoE bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

4K 8MP UHD SMART POE BEZPEČNOSTNÍ KAMERA S DUÁLNÍM OBJEKTIVEM A BAREVNÝM NOČNÍM VIDĚNÍM.
•Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
•8MP Ultra HD, rozlišení 3840 x 2160.
•Infračervené noční vidění – až 30 metrů.
•Barevné noční vidění.
•Oboustranné audio.
•Power over ethernet.
•IP66 vodotěsná.
•Detekce pohybu.
•Plug & Play.
•Zorné pole: horizontální: 109° - 43°, vertikální: 58° - 25°.
•Video formát: H.265.
•Podpora Micro SD karty až 256 GB (není součástí balení). 

2 680,00 Kč 2 805,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6975253986279 

Dvojitý objektiv
Získejte dva objektivy s jednorázovou instalací. Neztraťte přehled o jakémkoli koutě na Vašem území. Tato kamera díky panoramatickému pohledu v úhlu 109° zachycenému širokoúhlým objektivem a pohledu zblízka teleobjektivem chrání to, na čem Vám záleží.

4K Ultra HD rozlišení
Tato kamera RLC-81MA pořizuje vysoce kvalitní snímky a videa, a to díky rozlišení 4K 8MP. Při pohledu na videa si budete připadat jako kdybyste byli přímo na místě. Videa jsou křišťálově čisté s nejmenšími detaily.

Noční vidění
Vaše kamera Vás bude chránit i po setmění. Je možné si vybírat mezi třemi režimy: černobílý, barevný a inteligentní noční režim. Při zapnutém inteligentním nočním režimu se při detekci pohybu automaticky spustí reflektor, a vše bude zachyceno v plných barvách.

Umělá inteligence
RLC-81MA je chytrá PoE kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat osoby, vozidla a domácí zvířata od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba/auto/domácí zvíře. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí. V případě detekce podezřelé osoby, vozidla či domácího zvířete se rozezní siréna či hlasový alarm, aby nežádoucího hosta varoval.
*V současné době je detekce domácích zvířat určena pro psy a kočky a je ve fázi beta testování.

Dvojité zabezpečení
Když bezpečnostní kamera RLC-81MA detekuje pohyb, okamžitě obdržíte upozornění. Zároveň se buď automaticky nebo ručně aktivuje siréna a reflektor, aby varovaly nežádoucí hosty.

Obousměrné audio
Reolink RLC-81MA má vestavěný mikrofon i reproduktor. Můžete jednoduše komunikovat například s poslíčkem ohledně doručení Vašeho balíku či slovně varovat nezvané hosty, a to i když jste tisíce kilometrů daleko.

IP66 odolná vůči povětrnostním vlivům
Díky odolnému a vodotěsnému pouzdru kamera RLC-81MA funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, jako je horko, vlhkost a chlad, a to díky certifikaci IP66. Ideální pro vnitřní i venkovní použití.

Časosběrná videa
Dlouhodobé události, jako je východ slunce a rozkvět květin, jsou zábavné, ale není snadné je pozorovat. RLC-81MA s časovým odstupem umožňuje rychleji a snadněji ocenit úžasný proces takových událostí během několika minut.
*Tato funkce není kompatibilní, pokud je kamera připojená k NVR.

Okamžitá upozornění
Jakmile je zjištěno nebezpečí, kamera Vás okamžitě upozorní, a to pomocí:

•E-mailu
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

•Aplikace
Zasílání oznámení PUSH na mobilní zařízení.

Živě a odkudkoli
Zkontrolujte si, co se děje u Vás doma či na zahradě ať už jste kdekoli.

Rychlá instalace během několika minut
Díky technologii PoE (Power over Ethernet) je kamera RLC-81MA hned po připojení připravena k použití. Stačí pouze jeden síťový kabel, pomocí kterého je kamera napájena a současně přijímá data. Zaručí Vám to méně kabeláže, nižší náklady a také více pohodlí.

Více možností nahrávání a ukládání vašich videí
Tato chytrá IP kamera podporuje pohybem spouštěné, plánované nebo nepřetržité nahrávání 24/7. Všechna videa lze uložit na micro SD kartu, Reolink NVR nebo FTP server. Vyberte si způsob, který se vám líbí, a užijte si přizpůsobené zabezpečení.

Micro SD karta
Podporuje až 256 GB micro SD kartu (není součástí balení).

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře RLC-81MA k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:

1.bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
2.bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

ZONING
Můžete také přizpůsobit konkrétní pohybové zóny (ZONING) nebo citlivost detekce tak, aby bylo možné býti upozorňován přesně tak, jak chcete.

Kameru můžete ovládat i hlasem, a to pomocí Google Assistant.

Obsah balení: kamera RLC-81MA, vodotěsné víko, sada s vruty, 1 m ethernetový kabel, montážní šablona, návod k použití, značka video-dohledu.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 3840 x 2160 px, Odolnost IP66, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 67 mm, Šířka produktu 67 mm, Hloubka produktu 187 mm, Hmotnost produktu 0,46 kg.