Reolink RLC-823A SMART 8MP PoE bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

POE SMART KAMERA S ROZLIŠENÍM 8MP S VYSOKORYCHLOSTNÍM PTZ PRO 360° POKRYTÍ.

RLC-823A
8MP vysokorychlostní PTZ pro 360 ° pokrytíPan & Tilt
Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
Rozlišení 3840X2160 (8.0 Megapixels).
5 x optický zoom.
Napájení přes Ethernet.
IP66 Vodotěsný.
Obousměrné audio.8 megapixelů
RLC-823A má rozlišení pixelů 3840 x 2160.

S touto úžasnou kamerou máte šanci vidět každý detail. 

5 720,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6972489773970 

Umělá inteligence
RLC-823A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí

Dvojité varování
Nejdříve se spustí světlo. Když ani to nepomůže odradit vetřelce, spustí se siréna.

Neuvěřitelné noční vidění – až 60 metrů
4ks infračervených LED diod umožňují super noční vidění na velké vzdálenosti – až 60 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují.

Nejvýkonnější PTZ IP kamera

Působivý pětinásobný optický zoom
Objektiv s motorickým zoomem s funkcí automatického ostření v IP kameře RLC-823A s pětinásobným optickým zoomem umožňuje široký pozorovací úhel (27 ° ~ 96 °). To vám umožní přiblížit a zobrazit podrobněji také vzdálené objekty, aniž byste se k nim přiblížili, nebo oddálením získáte širší a větší zobrazení.

S 360 ° horizontálně a 90 ° vertikálně rotující a pětinásobným přiblížením a oddálením, IP kamera RLC-823A poskytuje plynulý živý náhled a nezanechává žádnou "mrtvou oblast".

Detekce pohybu – nejchytřejší způsob, jaký kdy byl pro výstrahy vynalezen
Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera RLC-823A vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na micro SD kartě nebo v REOLINK aplikaci.

Obousměrný zvuk – naslouchání a zpětná odpověď
Poslouchejte, co se uvnitř/vně vašeho domu děje a jediným tlačítkem můžete odpovědět! Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete komunikovat s prarodiči, dětmi, chůvou, zvířaty; slovně varovat nezvané hosty, a to i když jste tisíce kilometrů daleko.

Můžete také přizpůsobit konkrétní pohybové zóny (ZONING) nebo citlivost detekce tak, aby bylo možné býti upozorňován přesně tak, jak chcete.

E-mail
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

Aplikace
Zasílání oznámení na mobilní zařízení.

Micro SD karta
Podpora 256 GB micro SD karty pro ukládání pohybových událostí.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře RLC-823A k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby
1. bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení
2. bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE , Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Jednodušší a snadnější způsob instalace
Funkce Power over Ethernet (PoE) pomáhá přenášet videa a napájení pomocí jediného síťového kabelu. Ve srovnání s tradičními bezpečnostními kamerami, které nejsou standardem PoE, kamera RLC-823A snižuje počet vodičů a má větší flexibilitu při instalaci, což vyhovuje nadšencům a kutilům.

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled
Tělo a pouzdro ze slitiny hliníku činí z IP kamery RLC-823A certifikovanou kameru IP 66. Venkovní sledovací kamera RLC-823A PTZ tak funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek.
Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 3840 x 2160 px, Odolnost IP66, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 167 mm, Šířka produktu 272 mm, Hloubka produktu 292 mm, Hmotnost produktu2,52 kg.