Reolink RLC-833A 4K Smart PoE bezpečnostní kamera

Poe/kabelová

4K SMART POE BEZPEČNOSTNÍ KAMERA S BAREVNÝM NOČNÍM VIDĚNÍM, 3X OPTICKÝ ZOOM, OBOUSMĚRNÉ AUDIO, ROZPOZNÁNÍ AUTOMOBILU A POSTAVY OD OSTATNÍCH PŘEDMĚTŮ.

Reolink RLC-833A
4K Smart PoE bezpečností kamera s barevným nočním viděním.•4K 8MP Ultra HD.
•3x optický zoom.
•Obousměrné audio.
•Rozlišení 3840x2160 (8.0 Megapixels).
•Napájení přes Ethernet.
•Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů.
•Plug & Play.
•IP66 vodotěsný.

•Zorné pole: horizontální 94°- 50°, vertikální 53°- 30°. 

2 680,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: PoE/kabelová   Kód 6975253983681 

8 megapixelů
RLC-833A má rozlišení pixelů 3840 x 2160. S touto úžasnou kamerou máte šanci vidět každý detail.

Umělá inteligence
RLC-833A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.

Dvojité varování, dvojité zabezpečení
Když bezpečnostní kamera RLC-833A detekuje podezřelou osobu či předmět, aktivuje se siréna a reflektor, aby varovali před nevítanými. Sirénu i reflektor můžete také ručně zapnout/vypnout.

Obousměrný zvuk – naslouchání a zpětná odpověď
Poslouchejte, co se uvnitř/vně vašeho domu děje a jediným tlačítkem můžete odpovědět! Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete komunikovat s prarodiči, dětmi, chůvou, zvířaty; slovně varovat nezvané hosty, a to i když jste tisíce kilometrů daleko.

3x optický zoom
Tato PoE bezpečností kamera s motorizovaným varifokálním objektivem podporuje 3x optický zoom. Můžete přiblížit či oddálit konkrétní detaily, aniž byste snížili rozlišení obrazu.

Různé noční režimy dle vašeho výběru
Kamera RLC-833A může dle plánu přepínat mezi barevným a černobílým nočním viděním. Přináší vám tedy i plně barevná videa událostí.

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled
Tělo a pouzdro ze slitiny hliníku činí z IP kamery RLC-833A certifikovanou kameru IP 66. Venkovní sledovací kamera RLC-833A tak funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek.

Časosběrná videa
Dlouhodobé události, jako je východ slunce a rozkvět květin, jsou zábavné, ale není snadné je pozorovat. RLC-833A s časovým odstupem umožňuje rychleji a snadněji ocenit úžasný proces takových událostí během několika minut.

Micro SD karta (není součástí balení)
Podpora 256 GB micro SD karty pro ukládání pohybových událostí.

Jednodušší a snadnější způsob instalace
Funkce Power over Ethernet (PoE) pomáhá přenášet videa a napájení pomocí jediného síťového kabelu. Ve srovnání s tradičními bezpečnostními kamerami, které nejsou standardem PoE, kamera RLC-833A snižuje počet vodičů a má větší flexibilitu při instalaci, což vyhovuje nadšencům a kutilům. Méně kabeláže, nižší náklady, více pohodlí.

Můžete také přizpůsobit konkrétní pohybové zóny (ZONING) nebo citlivost detekce tak, aby bylo možné býti upozorňován přesně tak, jak chcete. Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera RLC-833A vás okamžitě upozorní.

E-mail
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.

Aplikace
Zasílání oznámení na mobilní zařízení.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře RLC-833A k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:
1. bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
2. bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.
Kameru můžete ovládat i hlasem, a to pomocí Google Assistant či Amazon Alexa.

Obsah balení:
•Kamera RLC-833A.
•Voděodolné pouzdro.
•1 m ethernetový kabel.
•Značka videodohledu.
•Montážní šablona.
•Sada s vruty.
•Návod k použití.

Technické parametry:
Typ připojení PoE, Rozlišení 3840 x 2160 px, Odolnost IP67, Napájení PoE, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 103,8 mm, Šířka produktu 117,4 mm, Hloubka produktu 98 mm, Hmotnost produktu 0,51 kg,