Reolink TrackMix LTE Plus bateriová bezpečnostní kamera + Solární panel

3G/4G/Bateriová

BEZPEČNOSTNÍ PTZ KAMERA 4G S DUÁLNÍMI ČOČKAMI, VELKOU KAPACITOU BATERIE 155 WH A NEPŘETRŽITÝM NAHRÁVÁNÍM 24/7.

Reolink Trackmix LTE Plus
Bezpečnostní PTZ kamera 4G s duálními čočkami, velkou kapacitou baterie 155 Wh a nepřetržitým nahráváním 24/7.•Rozpoznání osoby/automobilu/domácích mazlíčků od ostatních předmětů
•Duální tracking & automatické zaostřování / přiblížení
•Duální čočky, duální zobrazení displeje
•2 K Ultra HD rozlišení 4MP
•6x digitální zoom
•Video formát: H.265
•Obousměrné audio
•MicroSD karta (až 256 GB)
•Kapacita baterie: 155Wh
•Barevné noční vidění
•Infračervené noční vidění
•Voděodolná
•Pan&Tilt (355° & 90°)
•4G LTE

•Solární panel o výkonu 66 W 

23 220,00 Kč
Skladem

Typ připojení a napájení: 3G/4G/bateriová   Kód 6975253986323 

Duální čočky pro větší zabezpečení domácnosti
Zachyťte současně celkový pohled a detailní snímky s duálním objektivem kamery. Prohlédněte si kompletní obraz a zároveň si přibližte detaily na stejném displeji pro plné porozumění každé události.

Technologie duálního automatického sledování
Tato inteligentní kamera Trackmix LTE Plus využívá duální sledovací technologii, kdy se kamera automaticky horizontálně otáčí a vertikálně naklání (až o 355° horizontálně, 90° vertikálně), sleduje objekt, nebo se k objektu přiblíží. S touto technologií již nepřijdete o žádný důležitý moment.

Velká kapacita baterie pro nepřetržité nahrávání 24/7
Díky velkokapacitní baterii kamery Trackmix LTE Plus 155 Wh a efektivnímu solárnímu panelu o výkonu 66 W si užijete nepřetržitý provoz 24/7. Plné nabití baterie připraví kameru na 2denní nepřetržité nahrávání. Můžete si také prodloužit dobu jejího provozu díky vhodnému výběru pracovních režimů.

Nabíjení baterie při teplotách pod 0° C
Ani bod mrazu kameru Trackmix LTE Plus nezastaví. Kamera je vybavena vnitřním ohřívačem, který zahřeje baterii, když teplota klesne pod bod mrazu, a zajistí tak její neustálé nabíjení i v extrémně chladném prostředí.

100 % bezdrátová
Zapomeňte na veškeré kabely! Reolink Trackmix LTE Plus je navržena pro místa, kde nejsou dostupné sítě Wi-Fi/Ethernet ani elektrická energie. Díky 4G připojení a solárnímu panelu je kamera 100 % bezdrátová.

Služba Reolink View Service
Tato služba Reolink View Service je nezbytná k tomu, abyste si mohli užívat funkce "živého náhledu" a "přehrávání" této kamery. Kamera je dodávána s bezplatnými 60 GB ročně (s měsíčním přídělem 5GB) pro tuto službu, což Vám umožní živě sledovat či přehrát video z kamery přibližně po dobu 16-75 minut denně.*
*V případě potřeby více než 5 GB za měsíc si data můžete dokoupit.

Inteligentní detekce a obousměrný zvuk
Trackmix LTE Plus je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi, vozidla a také domácí mazlíčky od jiných objektů. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám také umožňuje obousměrnou komunikaci s lidmi na konci kamery.

Noční vidění a 2 K rozlišení
Kamera zachycuje záběry s vysokým rozlišením 2 K 4MP, které nabízejí jasný a čistý obraz s veškerými detaily. Na výběr máte také ze dvou možností nočního vidění: plnobarevné noční vidění se světlometem nebo infračervené černobílé noční vidění při extrémně nízkém osvětlení.

Velké úložiště
Své nahrávky je možné ukládat na MicroSD kartu (až do 256 GB). Další možností ukládání Vašich videí je Reolink Cloud.

Voděodolné provedení
Kamera je navržena pro drsné prostředí. Její robustní kryt odolá intenzivnímu teplu, vlhkosti a chladu.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře Trackmix LTE Plus k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:
1. bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
2. bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Okamžitá upozornění
Jakmile kamera zaznamená něco podezřelého, okamžitě vám zašle upozornění na mobilní zařízení a e-mail s náhledem detekované události. Mějte neustále přehled o tom, co se děje.

Oblast pohybu
Přizpůsobte si oblast pohybu dle svých představ, rozhodněte, kde budou detekovány pohyby objektů a kde ne.

Časosběrné video
Pomocí kamery můžete zaznamenávat scény západu slunce, rozkvetlých květin, stavebního procesu apod. ve formě krátkých videí v sekundách nebo minutách.

Kameru můžete ovládat i hlasem, a to pomocí Google Assistant a Amazon Alexa.

Obsah balení
Reolink TrackMix LTE Plus.
Reolink Solar Panel Plus.
Montážní šablona.
Značka videodohledu.
Návod k použití.
Sada s vruty.
Šroubovák.
Resetovací jehla.

Rozměry kamery: 228 mm x 129 mm x 147 mm (V x Š x H).
Rozměry solárního panelu: 510 mm x 700 mm x 30 mm (V x Š x H).
Hmotnost kamery: 1Kg.
Hmotnost solárního panelu: 11 Kg.

Technické parametry

Typ připojení 4G, Rozlišení 2560 x 1440 px, Baterie typ Lithium-iontový (Li-ion), Odolnost IP65, Napájení Bateriové, Noční vidění ano, Typ zařízení exteriérové, Barva bílá, Výška produktu 228 mm, Šířka produktu 129 mm, Hloubka produktu 147 mm, Hmotnost produktu 11,4 kg.